Planning Zomermix

Hallo allemaal,

Hieronder vinden jullie de spelregels en planning voor de donderdagavond zomermix 2020. Baan 3 staat dit jaar gepland als wisselbaan. Dat wil zeggen dat als er eventueel andere leden willen tennissen, ze op die baan kunnen afhangen. Dit kun je voorkomen door zelf de baan af te hangen voordat je begint aan de wedstrijd. Doe je dit niet en er komen andere leden, dan zul je van de baan moeten. 

Hoe wordt de planning gemaakt? Je meld je via de groepsapp "Donderdag Zomermix 2020" elke week opnieuw aan om te tennissen, dan wordt je ingepland. Geef je niets op, wordt je ook niet ingepland. Zondag na 18.00 uur wordt de planning gemaakt en voor maandagavond on-line gezet. Kun je onverhoopt niet dan regel je zelf een vervanger of je vraagt iemand die twee keer wil spelen.

De kantine en het terras zijn weer open! De barcommissie is druk geweest om de boel "coronaproof" te maken. Laat het meubilair staan zoals het staat, volg de looplijnen zoals aangegeven en houdt je aan de regels van het RIVM / KNLTB / Clubbestuur. We gaan ook weer bardienst draaien met 2 personen per avond. Die staan echter wel alleen achter de bar en lossen elkaar dus af. Persoon-1 van 20:00-21:30 en persoon-2 van 21:30-23:00. De bardienst wordt aangegeven door Naam in het schema. De sleutel van te voren even ophalen op het gebruikelijke adres. 

De kosten bedragen € 5,- dit geld wordt gebruikt om de hapjes te betalen. Je kunt de bijdrage contant aan Jacob betalen.

Als je 2x wordt ingepland wordt dat met geel aangegeven.

Wij wensen iedereen weer veel succes, spannende wedstrijden en vooral veel tennisplezier en gezelligheid de komende periode. 

 

Groeten Anke, Jacob en Herman.

 

Naam = 2x spelen

Naam = bardienst

 

13-aug

             
               
19:00              
Baan 1 Klasina Timmer Jan Dirk Timmer       Marja Knol Jacco de Gooijer
Baan 2 Anke Scholtus Danny den Otter       Charlotte van Toorn Patrick Verbaarschot
Baan 3 Niki Volkert Klaas-Jan Feitsma       Anouk Volkert Herman Hazelbag
Baan 4              
               
20:00              
Baan 1 Karlijn van den Brink Frits Goosmann       Charlotte van Toorn Ben Peters
Baan 2 Anke Scholtus Paulo Correa-Mendes       Rianne Clements Arie Honders
Baan 3              
Baan 4 Jimmy van Mechelen Danny den Otter       Kees Onink Patrick Verbaarschot
               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-aug              
               
19:00              
Baan 1 Patrick Verbaarschot Jimmy van Mechelen       Alfons van Kesteren Cees van Mechelen
Baan 2 Frits Goosmann Anouk Volkert       Hans van Zetten Charlotte van Toorn
Baan 3 Arjan van Ewijk Sharon de West       Ben Peters Niki Volkert
Baan 4              
               
20:00              
Baan 1 Kees Onink Klazina Timmer       Jacob den Otter Niki Volkert
Baan 2 Gerwin van Kalkeren Anke Scholtus       Ben van Duuren Marja Knol
Baan 3 Paulo Correa-Mendes Erik van Elst       Sander de Haas Jacco de Gooijer
Baan 4 Jan Dirk Timmer Sharon de West       Hans van Zetten Karlijn van den Brink
               
21:00              
Baan 1 Danny den Otter Ben van Duuren       Jan ten Hengel Sander de Haas
Baan 2              
Baan 3              
Baan 4              

 

30-jul

             
               
19:00              
Baan 1 Esther Broekhuizen Danny den Otter       Anke Scholtus Maikel van Droffelaar
Baan 2 Sharon de West Jan Dirk Timmer       Oda Timmer Kees Onink
Baan 3 Jantine van Eck Jan Veldhuizen       Maarit Ivalo Alfons van Kesteren
Baan 4 Karlijn van den Brink Henk Vonk       Charlotte van Toorn Ben Peters
               
20:00              
Baan 1 Rianne Clements Paulo Correa-Mendes       Danny Muhlack Arie Honders
Baan 2 Niki Volkert Danny den Otter       Herman Hazelbag Nando de Lange
Baan 3 Petra van den Brink Jacob den Otter       Klasina Timmer Jan ten Hengel
Baan 4 Judith den Hartog Erik van Elst       Marja Knol Wim Huisman
               
21:00              
Baan 1 Sander de Haas Arjan van Ewijk       Gerwin van Kalkeren Jos van Kalkeren
Baan 2 Ben van Duuren Cees van Mechelen       Jimmy van Mechelen Servier Conjaerts
Baan 3              
Baan 4              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23-jul              
               
19:00              
Baan 1 Arjan van Ewijk Esther Broekhuizen       Ruud Erven Anke Scholtus
Baan 2 Jacob  den Otter Priscilla Erven       Servier Conjaerts Oda Timmer
Baan 3 Alfons van Kesteren Harm van Ommeren       Henk Vonk Arie Honders
Baan 4 Sharon de West Danny den Otter       Charlotte van Toorn  Jan Dirk Timmer
               
20:00              
Baan 1 Danny den Otter Karlijn vd Brink       Esther Broekhuizen Erik van Elst
Baan 2 Niki Volkert Klaas-Jan Feitsma       Maarit Ivalo Victor Peters
Baan 3 Helene van Haaren Gerwin van Kalkeren       Marja Knol Maikel van Droffelaar
Baan 4 Don de Moreas Imans Danny Muhlack       Wim Huisman Priscilla Erven
               
21:00              
Baan 1 Cees van Mechelen Maikel van Droffelaar       Jan ten Hengel Jan Velthuizen
Baan 2 Nando de Lange Sander de Haas       Paul van Oevelen Hans van Zetten
Baan 3 Don de Moreas Imans Marco Vermeulen       Ben Peters Wim Huisman
Baan 4              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16-jul

             
               
19:00              
Baan 1 Jolanda Vermeulen Jan ten Hengel       Patricia Sterrenberg Alfons van Kesteren
Baan 2 Anouk Volkert Danny den Otter       Karlijn van den Brink Arjan van Ewijk
Baan 3 Niki Volkert Kees Onink       Charlotte van Toorn Klaas-Jan Feitsma
Baan 4 Anke Scholtus Marco Vermeulen       Maarit Ivalo Arie Honders
               
20:00              
Baan 1 Jan Veldhuizen Jacob den Otter       Paulo Correa-Mendes Nando de Lange
Baan 2 Judith den Hartog Wim Huisman       Esther Broekhuizen Patrick Verbaarschot
Baan 3 Wanda de Kruif Erik van Elst       Cora den Ambtman Frans Rotteveel
Baan 4 Marjan Krijgsman Ben Peters       Danny Muhlack Paul van Oevelen
               
21:00              
Baan 1 Victor Peters Ruud Erven       Sander de Haas Maikel van Droffelaar
Baan 2 Gerwin van Kalkeren Patrick Verbaarschot       Cees van Mechelen Harm van Ommeren
Baan 3              
Baan 4              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             
9-jul              
               
19:00              
Baan 1 Charlotte van Toorn Arjan van Ewijk       Karlijn vd Brink Jan Dirk Timmer
Baan 2 Jan ten Hengel Ineke van Westreenen       Hans van Zetten Heleen van Haaren
Baan 3 Alfons van Kesteren Wanda de Kruijff       Frans Rotteveel Maarit Ivalo
Baan 4 Anouk Volkert Jacco de Gooijer       Jolanda Vermeulen Danny den Otter
               
20:00              
Baan 1 Marga Voorthuizen Stef van der Heijden       Anke Scholtus Kees Onink
Baan 2 Rianne Coerse Ruud Erven       Judith den Hartog Gerwin van Kalkeren
Baan 3 Niki Volkert Ben Peters       Marjan Krijgsman Jacob den Otter
Baan 4 Wim Huisman Petra vd Brink       Harm van Ommeren Klasina Timmer
               
21:00              
Baan 1 Marga Voorthuizen Danny van Eldik       Danny Muhlack Jos van Kalkeren
Baan 2 Arie Honders Victor Peters       Cees van Mechelen Wim Huisman
Baan 3 Judith den Hartog Paulo Correa-Mendes       Nando de Lange Esther Broekhuizen
Baan 4 Petra vd Brink Paul van Oevelen       Rianne Coerse Ben van Duuren

 

2-jul              
               
18:30              
Baan 1 Charlotte van Toorn Servier Conjaerts       Helene van Haaren Kees Onink
               
19:00              
Baan 2 Jacob den Otter Cees van Mechelen       Danny den Otter Herman Hazelbag
Baan 3 Oda Timmer Jan ten Hengel       Corine Bakhuizen Arie Honders
Baan 4 Ineke van Westreenen Alfons van Kesteren       Jolanda van Alphen Jacco de Gooijer
               
19:30              
Baan 1 Maarit Ivalo Gerwin van Kalkeren       Niki Volkert Maikel van Droffelaar
               
20:00              
Baan 2 Marja Knol Jan Dirk Timmer       Karlijn van den Brink Danny den Otter
Baan 3 Nynke Nauta Frits Goosmann       Judith den Hartog Nando de Lange
Baan 4 Petra van den Brink Wim Huisman       Marga van Voorthuizen Paulo Correa-Mendes
               
20:30              
Baan 1 Esther Broekhuizen Erik van Elst       Danny Muhlack Marco Vermeulen
               
21:00              
Baan 2 Priscilla Erven Ruud Erven       Anke Scholtus Ben van Duuren
Baan 3 Rianne Clements Hans van Zetten       Patricia Sterrenberg Ben Peters
Baan 4 Jolanda Vermeulen Harm van Ommeren       Marga van Voorthuizen Patrick Verbaarschot
               
21:30              
Baan 1 Jos van Kalkeren Danny van Eldik       Victor Peters Stef van der Heijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-jun              
               
19:00              
Baan 1 Karlijn van den Brink Kees Onink       Maarit Ivalo Maikel van Droffelaar
Baan 2 Nynke Nauta Alfons van Kesteren       Ineke van Westreenen Patrick Verbaarschot
Baan 3 Helene van Haaren Stef van der Heijden       Patricia Sterrenberg Remco Septer
Baan 4 Cora den Ambtman Jan Dirk Timmer       Marja Knol Frits Goosmann
               
20:00              
Baan 1 Servier Conjaerts Nando de Lange       Cees van Mechelen Erik van Elst
Baan 2 Jos van Kalkeren Niki Volkert       Arjan van Ewijk Herman Hazelbag
Baan 3 Petra van den Brink Arie Honders       Esther Broekhuizen Paulo Correa-Mendes
Baan 4 Danny Muhlack Gerwin van Kalkeren       Judith den Hartog Jacob den Otter
               
21:00              
Baan 1 Victor Peters Marco Vermeulen       Sander de Haas Danny van Eldik
Baan 2 Klazina Timmer Harm van Ommeren       Marga van Voorthuizen Ben Peters
Baan 3 Jolanda Vermeulen Jacco de Gooijer       Rianne Clements Danny den Otter
Baan 4 Anke Scholtus Gerwin van Kalkeren       Danny Muhlack Ben van Duuren

 

 

18-jun

             
               
19:00              
Baan 1 Nynke Nauta Hans van Zetten       Oda Timmer Henk Vonk
Baan 2 Corine Bakhuizen Arjan van Ewijk       Maarit Ivalo Jan Dirk Timmer
Baan 3 Patricia Sterrenberg Frits Goosman       Anke Scholtus Erik van Elst
Baan 4 Charlotte van Toorn Alfons van Kesteren       Judith den Hartog Ben Peters
               
20:00              
Baan 1 Marga van Voorthuizen Jacob den Otter       Rianne Coerse Jos van Kalkeren
Baan 2 Klasina Timmer Arie Honders       Wanda de Kruijf Nando de Lange
Baan 3 Marianne Krijgsman Jacco de Gooijer       Cora den Ambtman Paulo Correa-Mendes
Baan 4 Jantiene van Eck Herman Hazelbag       Heleen van Haaren Ruud Erven
               
21:00              
Baan 1 Cees van Mechelen Servies Conjaerts       Victor Peters Danny van Eldik
Baan 2 Danny Muhlack Danny den Otter       Jolanda Vermeulen Paul van Oevelen
Baan 3 Sander de Haas Frans Rotteveel       Stef van der Heijden Jacco de Gooijer
Baan 4 Marco Vermeulen Gerwin van Kalkeren       Patrick Verbaarschot Kees Onink

 

11-jun              
               
19:00              
Baan 1 Anouk Volkert Ben van Duuren       Karlijn van den Brink Stef van der Heijden
Baan 2 Maarit Ivalo Ben Peters       Marja Knol Remco Septer
Baan 3 Corine Bakhuizen Henk Vonk       Judith den Hartog Frans Rotteveel
Baan 4 Jantine van Eck Ruud Erven       Helene van Haaren Arie Honders
               
20:00              
Baan 1 Jos van Kalkeren Danny den Otter       Klaas-Jan Feitsma Herman Hazelbag
Baan 2 Wanda de Kruif Erik van Elst       Marga van Voorthuizen Kees Onink
Baan 3 Petra van den Brink Paulo Correa-Mendes       Marjan Krijgsman Alfons van Kesteren
Baan 4 Esther Broekhuizen Jacob den Otter       Anke Scholtus Gerwin van Kalkeren
               
21:00              
Baan 1 Cees van Mechelen Victor Peters       Servier Conjaerts Sander de Haas
Baan 2 Klazina Timmer Paul van Oevelen       Danny Muhlack Hans van Zetten
Baan 3 Cora den Ambtman Marco Vermeulen       Patricia Sterrenberg Gerwin van Kalkeren
Baan 4 Jolanda Vermeulen Nando de Lange       Rianne Clements Harm van Ommeren

 

4-jun

             
               
19:00              
Baan 1 Karlijn van den Brink Gerwin van Kalkeren       Cora den Ambtman Herman Hazelbag
Baan 2 Ineke van Westreenen Ben Peters       Theo Verkerk Jan Dirk Timmer
Baan 3 Helene van Haaren Kees Onink       Patricia Sterrenberg Erik van Elst
Baan 4 Maarit Ivalo Stef van der Heijden       Niki Volkert Sander de Haas
               
20:00              
Baan 1 Anke Scholtus Ruud Erven       Danny Muhlack Gerwin van Kalkeren
Baan 2 Nynke Nauta Henk Vonk       Frits Goosmann Alfons van Kesteren
Baan 3 Judith den Hartog Danny den Otter       Wanda de Kruif Marco Vermeulen
Baan 4 Arie Honders Nando de Lange       Frans Rotteveel Paulo Correa-Mendes
               
21:00              
Baan 1 Servier Conjaerts Cees van Mechelen       Danny den Otter Ben van Duuren
Baan 2 Marga van Voorthuizen Hans van Zetten       Rianne Clements Jacob den Otter
Baan 3 Jolanda Vermeulen Frits Goosman       Esther Broekhuizen Paul van Oevelen
Baan 4 Jos van Kalkeren Toon Klaassen       Klaas-Jan Feitsma Victor Peters

 

28 mei

19:00              
Baan 1 Maarit Ivalo Gerwin van Kalkeren       Anouk Volkert Remco Septer
Baan 2 Karlijn van den Brink Arjan van Ewijk       Niki Volkert Toon Klaassen
Baan 3 Helene van Haaren Frits Goosmann       Wanda de Kruif Arie Honders
Baan 4 Nynke Nauta Alfons van Kesteren       Jolanda Vermeulen Henk Vonk
               
20:00              
Baan 1 Anke Scholtus Herman Hazelbag       Petra van den Brink Kees Onink
Baan 2 Oda Timmer Paul van Oevelen       Marga van Voorthuizen Jan Dirk Timmer
Baan 3 Jantine van Eck Jacob den Otter       Marjan Krijgsman Hans van Zetten
Baan 4 Klazina Timmer Ben van Duuren       Cora den Ambtman Danny den Otter
               
21:00              
Baan 1 Victor Peters Servier Conjaerts       Jos van Kalkeren Sander de Haas
Baan 2 Danny Muhlack Danny den Otter       Judith den Hartog Ben Peters
Baan 3              
Baan 4 Esther Broekhuizen Harm van Ommeren       Rianne Clements Frans Rotteveel

 

12 sept

19:30              
Baan 1 Corine Bakhuizen Gerwin van Kalkeren       Inez Wissing Remco Septer
Baan 2 Wanda de Kruif Peter Claesens       Klazina Timmer Hans van Zetten
Baan 3 Erika de Rek Jan ten Hengel       Rianne Clements Jacco de Gooijer
Baan 4 Esther Broekhuizen Henk Vonk       Judith den Hartog Jan Dirk Timmer
               
20:30              
Baan 1 Marja Knol Erik van Elst       Niki Volkert Ruud Erven
Baan 2 Anke Scholtus Stef van der Heijden       Patricia Sterrenberg Ben Peters
Baan 3 Jantine van Eck Arie Honders       Marjan Krijgsman Paul van Oevelen
Baan 4 Marga van Voorthuizen Patrick Verbaarschot       Priscilla Erven Harm van Ommeren

 

5 sept

19:30              
Baan 1 Anouk Volkert Herman Hazelbag       Niki Volkert Remco Septer
Baan 2 Corine Bakhuizen Gerwin van Kalkeren       Esther Broekhuizen Peter Claesens
Baan 3 Wanda de Kruif Ben Peters       Helene van Haaren Kees Onink
Baan 4 Nynke Nauta Priscilla Erven       Erika de Rek Jantine van Eck
               
20:30              
Baan 1 Rianne Clements Remco Septer       Judith den Hartog Stef van der Heijden
Baan 2 Cees van Mechelen Arie Honders       Herman Hazelbag Harm van Ommeren
Baan 3              
Baan 4              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 aug 

19:30              
Baan 1 Maarit Ivalo Peter Claesens       Wanda de Kruif Ben van Duuren
Baan 2 Judith den Hartog Kees Onink       Arie Honders Jantine van Eck
Baan 3 Esther Broekhuizen Jacob den Otter       Rianne Clements Ben Peters
Baan 4              
               
20:30              
Baan 1 Klaas-Jan Feitsma Herman Hazelbag       Arjan van Ewijk Jos van Kalkeren
Baan 2 Rianne Clements Frits Goosmann       Marga van Voorthuizen Harm van Ommeren
Baan 3 Henk Vonk Cees van Mechelen       Alfons van Kesteren Paul van Oevelen
Baan 4              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22-aug

             
               
19:30              
Baan 1 Ineke Hans       Marijke Jan-Dirk
Baan 2 Klasina Jacob       Wanda Arie
Baan 3 Ben v D Alfons       Henk Frans
Baan 4 Patricia Frits       Marja Kees
               
20:30              
Baan 1 Helene Oda       Klasina Wanda
Baan 2 Danny Patrick       Esther Harm
Baan 3 Jacco Jan       Ben P Frans
Baan 4 Stef Corine       Inez Tom

 

15-aug

             
               

19:30

             

Baan 1

Ineke

Arie

 

 

 

Esther

Erik

Baan 2

Wanda

Arjan

 

 

 

Anouk

Hans

Baan 3

Kiki

Frits

 

 

 

Judith

Jacco

Baan 4

Nikki

Jan

 

 

 

Alfons

Stef

               

20:30

             

Baan 1

Anke

Kees

 

 

 

Gerwin

Nikki

Baan 2

Paul

Jacob

 

 

 

Cees

Ben

Baan 3

Jacco

Ruud

 

 

 

Peter

Harm

Baan 4

Helene

Arie

 

 

 

Priscilla

Stef

 

8-aug

             
               

19:30

             

Baan 1

Arjan

Rianne

 

 

 

Jacco

Wanda

Baan 2

Kees

Patricia

 

 

 

Jacob

Nikki

Baan 3

Remco

Arie

 

 

 

Ben P

Peter

Baan 4

Ineke

Thea

 

 

 

Erica

Rini

               

20:30

             

Baan 1

Jan Dirk

Jantine

 

 

 

Stef

Corine

Baan 2

Frits

Paul

 

 

 

Cees

Henk

Baan 3

Ben v D

Anke

 

 

 

Patrick

Jan ten Hengel

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

1-aug

             
               

19:30

             

Baan 1

Peter Claesens

Heleen van Haaren

 

 

 

Arjan van Ewijk

Niki Volkert

Baan 2

Kees Onink

Maarit Ivalo

 

 

 

Jan Dirk Timmer

Jantine van Eck

Baan 3

Patrick Verbaarschot

Wanda de Kruiff

 

 

 

Jacob den Otter

Melissa Prins

Baan 4

Sander de Haas

Rianne Clements

 

 

 

Stef van der Heijden

Ineke van Westreenen

 

 

 

 

 

 

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Ben Peters

Corine Bakhuizen

 

 

 

Remco Septer

Anke Scholtus

Baan 2

Ben van Duuren

Rianne Clements

 

 

 

Frits Goosman

Melissa Prins

Baan 3

Jan Veldhuizen

Paul van Oevelen

 

 

 

Pim de Haas

Henk Vonk

Baan 4

Arie Honders

Heleen van Haaren

 

 

 

Jan ten Hengel

Danny Muhlack

 

25-jul

             
               

19:30

             

Baan 1

Kees Onink

Cora den Ambtman

 

 

 

Ben Peters

Anouk Volkert

Baan 2

Jacob den Otter

Rianne Clements

 

 

 

Henk Vonk

Melissa Prins

Baan 3

   

 

 

 

 

 

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Niki Volkert

Jan Veldhuizen

 

 

 

Ben van Duuren

Melissa Prins

Baan 2

Maarit Ivalo

Arie Honders

 

 

 

Hans van Zetten

Marja Knol

Baan 3

 

 

 

 

 

 

 

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18-jul

             
               

19:30

             

Baan 1

Jan Dirk Timmer

Anouk Volkert

 

 

 

Jacob den Otter

Nynke Nauta

Baan 2

Stef van der Heijden

Niki Volkert

 

 

 

Sander de Haas

Oda Timmer

Baan 3

Klaas Jan Feitsma

Petra van der Brink

 

 

 

Kees Onink

Cora de Ambtman

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Ruud Erven

Anke Scholtus

 

 

 

Gerwin van Kalkeren

Priscilla Erven

Baan 2

Hans van Zetten

Arie Honders

 

 

 

Andres den Otter

Jan ten Hengel

Baan 3

Ben van Duuren

Paul van Oevelen

 

 

 

Patrick Verbaarschot

Ben Peters

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11-jul

             
               

19:30

             

Baan 1

Arjan van Ewijk

Cora den Ambtman

 

 

 

Gerwin van Kalkeren

Anouk Volkert

Baan 2

Klaas-Jan Feitsma

Oda Timmer

 

 

 

Jacob den Otter

Niki Volkert

Baan 3

Sander de Haas

Petra van den Brink

 

 

 

Ben Peters

Rianne Clements

Baan 4